Dijital Forma Siparişi Nasıl Verilir?

Dijital Forma Siparişi Nasıl Verilir?

Forma Marketim üzerinden forma siparişi verebilirsiniz. Yüzlerce model, binlerce renk kombinasyonuyla adresimiz üzerinden farklı takımların formalarını, istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve tamamen size özel formalar satın alabilirsiniz.

Dijital baskının yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza giren birçok eşya arasında takımların formaları da yer almaktadır. Baskı makineleri sayesinde seçilen görseller, kaliteli kumaşlar üzerine birebir aktarılır. Kullanılan yüksek kaliteli kumaş ve baskı makineleri sayesinde, formaların dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü garanti altındadır. Forma Marketim üzerinden dijital baskıları yapılacak formaları birebir tasarlayabilirsiniz.

[resim]

Sublimasyon Nedir?

Süblimasyon forma, giyim parçalarının üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak yapılan bir tür formadır. Bu baskı metodu, uzun yıllardan beri bardaklar, yastıklar ve perdeler gibi ürünlerde kullanılan bir yöntemi takip eder. Bu sayede, herkesin istediği görsel veya desen, kıyafetlerine baskıyla aktarılabilmektedir. Özel tasarlanmış kıyafetler, kupalar ve yastıklar bulma şansı günümüzde oldukça yaygındır. Ancak, futbol formalarında bu özellik henüz yeni kullanılmaya başlanmıştır. Dijital formalar, transfer baskı metodu ile sıcak pres aracılığıyla desenleri üzerlerine aktararak özel tasarımlara dönüşmektedir.

Dijital Forma Yaptırma Seçenekleri

Forma yaptırma uygulamasıyla dijital forma imalatı, futbol formalarında klasik modellerden farklı bir tasarım isteyenler için ideal bir seçenektir. Geleneksel futbol formalarının standart yaka tipi, şeritleri ve futbolcu isimleri genellikle aynıdır. Ancak, değişiklik yapmak istiyorsanız, dijital forma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Forma tasarlama modülleri kullanımı kolaydır ve tüm cihazlarda hızlı bir şekilde seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Anasayfa üzerinde, forma tasarla uygulamasında renklendirilmiş forma tipleri arasından seçim yapabilirsiniz. Forma tasarla uygulamasına giriş yaptıktan sonra "Yaka Seçimi" bölümüne tıkladığınızda, detaylı bir şekilde Bisiklet Yaka, V Yaka, Profesyonel Yakalar, Polo Yaka ve diğer farklı yaka tiplerini opsiyonel olarak seçebileceğinizi görebilirsiniz. Yaka renginden, forma desen renklerine ve logo yerleşimlerine kadar her detayın seçimi size aittir.

Spor formaları, alt ve üst parçaların bir bütün olarak tasarlandığı bir süreç içerir. Formanın altında, uyumlu renklere sahip dize kadar uzanan çoraplar kullanılır. Forma tasarımı tamamlandıktan sonra, oyuncu ismi, numara ve beden bilgilerini girerek sisteme kaydedebilir ve daha sonra kargo bilgilerinizi ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


Forma Tasarlama Uygulamasıyla Dijital Forma Siparişi Verebilirsiniz

Özel forma tasarımı adresimizde, hem desen ve parçaların renklerini seçebilirsiniz. Renk skalasının son derece geniş olması, fark yaratmamızı sağlayan başlıca etkenlerden biridir. Dijital baskılarda kullanılan teknolojik aletler kalitesiz olduğunda, renk seçeneği azalmaktadır. Son teknoloji makinelerle çalışmamız, hem desen hem renk çeşitliliğini özgürce artırmamızı sağlamıştır. Böylece müşterimiz de desen çizgisine kadar her detayı dilediği şekilde seçme şansına sahiptir.

Güvenli ödeme seçenekleri sayesinde sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz ödeme bilgileri veri tabanına kaydedilmez. Sadece kart bilgileri girerek güvenlik doğrulaması yapmanız yeterlidir. Forma özellikleri seçme aşaması ardından ödeme yapabilirsiniz. Seçim aşamasında izlemeniz gereken adımlar da oldukça kolaydır.

Dijital Forma İmalatında Nelere Dikkat Etmeli?

Dijital forma imalatında dikkat edilmesi gereken unsurları belirlemek için tasarım sürecinde yer alan direktifleri kullanmak oldukça kolaydır. İlk adım olarak, yaka modelini seçerek başlamak önemlidir. Bu aşamada V yaka, hakim yaka, yarma yaka gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Ardından, desen, şort rengi, ebatlar gibi diğer özellikleri belirlemelisiniz. Desen seçiminde farklı renkleri kullanma özgürlüğünüz bulunmaktadır. Dijital forma siparişi verdiğinizde, tişört, şort ve çorap parçaları bir arada takım halinde adresinize gönderilir. Bu süreçte tasarımın detaylarına dikkat ederek istediğiniz özel formayı elde etmek mümkündür.


Bunlarıda Okuyabilirsiniz;

https://formamarketim.com/pages/futbol-forma-yaptirma

https://formamarketim.com/pages/formaimalati

https://formamarketim.com/pages/formayaptirma

https://formamarketim.com/pages/forma-yaptirmaЧасто задаваемые вопросы

- Как я могу заказать?

Заказы можно сделать через WhatsApp .

- Когда я получу товар?

Ваши товары будут доставлены вам в течение 1 недели.

- Минимальное количество штук, которое я могу заказать?

Вы можете заказать минимум 7 штук.

- Можем ли мы заказать ту модель, которую хотим?

Да, вы можете заказать сотни комбинаций желаемой модели, цвета и дизайна.

- Кто оплачивает стоимость доставки?

Стоимость доставки принадлежит Заказчику.

- Какие типы тканей доступны?

Доступны ткани типа «джерси-дождь»-пинто и ткани по запросу.

- Могу ли я заказать спортивные костюмы?

Да, вы можете заказать понравившийся или желаемый дизайн спортивного костюма из готовых моделей.

- Какие виды печати доступны?

Доступные типы печати на цифровых DTF-басках для переноса.

Исследуйте категории

Футбольные майки

Futbol formaları kategorimizde, kaliteli forma tasarımları ve hızlı forma imalatıyla öne çıkıyoruz.... 

спортивные костюмы

«Мода на спортивные костюмы, сочетающая в себе комфорт и элегантность! Выбор тех,... 

фуфайка

Точка, где комфорт и стиль встречаются Formamarketim.com В настоящее время стили одежды...