Forma Modelleri

Forma Modelleri Hemen Burada! Her Zevke ve İhtiyaca Uygun Forma Modelleri
Günümüzde futbol, en sevilen spor dallarından biridir. Hemen hemen herkesin bir takımı veya gönül verdiği bir renk vardır. Kimi futbolu uzaktan takip ederken, çoğu erkek aktif olarak futbolu takip eder ve maçları izler. Sporla sürekli olarak ilgilenenler ise hem maçları takip eder hem de maçlarda futbolcu olarak yer alır. Futbol ve halı saha maçları artık sadece sokak maçlarının bir sonucu değil, kültürel bir fenomene dönüşmüştür. Birkaç yıl öncesine kadar futbol sadece televizyonlardan izlenen bir spor iken, şimdi yerel ve ulusal düzeyde amatör takımların mücadele ettiği liglerden, kurumsal firmaların düzenlediği ofis turnuvalarına kadar her alanda mevcut. Biz de bu sektörde yer alan bir firma olarak takımların forma ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir proje başlattık. Forma Modelleri arasında tercih yaparak, her zevke ve ihtiyaca uygun olanı seçebilirsiniz. Forma Tasarlama modülüyle onlarca Forma Modeli arasından takımınız için istediğiniz formayı online olarak tasarlayabilir ve forma siparişi verebilirsiniz. Şıklığı sezon boyunca takımınızla birlikte yakalayın!
Örnek Forma Modeli
Estetik, Şık, Kaliteli Forma Modelleri
Her futbolcu maçta bir forma giyer. Belli bir takımda oynuyorsa o takımın formasını giyer. Popüler takımların renkleri ve formaları bellidir. Ancak bunların dışında, kendi takımınıza veya kendinize ait, tamamen kendi zevk ve tercihlerinize göre forma modelleri tasarlayabilirsiniz. Böylelikle forma üzerinde hayal gücünüzü kullanmış olursunuz. Sitemizdeki formanı tasarla kısmına tıkladığınızda karşınıza forma modelleri, tasarım ve renk seçenekleri çıkar. Hatta şort ve çorap-konç seçeneklerini de yine kendi zevk ve tercihlerinize göre belirliyorsunuz. Forma modellerinin arkasına yazılacak isim ve numaraları ve diğer seçenekleri de belirledikten sonra formanızın siparişini verebilirsiniz. Özellikle genç futbolcuların çok hoşuna gidecek. Ödemeyi banka havalesi veya kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz. Tasarladığınız forma kaliteli kumaşlardan dikilecektir. Kumaşlar dry-bright özelliğinde olduğundan ne kadar terlerseniz terleyin hemen kuruyacaktır. Ayrıca ürünler termo-kumaş özelliğine de sahiptir. Böylelikle formanız nefes alır ve vücudunuzun sağlığına destek olur.
Kaliteli Forma Kumaşları, Forma Marketim’de
Formalarda kullanılan kumaş teknolojisi sayesinde kumaşlar vücudu tam sarar, esnek ve dayanıklıdır. Ayrıca ürünlerimiz anti-bakteriyel özellikte olduğu için formanızın üzerinde mikrop barınamaz. Takımınız için istediğiniz Forma Modellerini; sizin için tasarladığımız forma tasarlama sisteminde bulabilirsiniz. Aşağıdaki adreslerden bakabilirsiniz;
Sitemize göz atmayı unutmayın: www.formamarketim.com

Часто задаваемые вопросы

- Как я могу заказать?

Заказы можно сделать через WhatsApp .

- Когда я получу товар?

Ваши товары будут доставлены вам в течение 1 недели.

- Минимальное количество штук, которое я могу заказать?

Вы можете заказать минимум 7 штук.

- Можем ли мы заказать ту модель, которую хотим?

Да, вы можете заказать сотни комбинаций желаемой модели, цвета и дизайна.

- Кто оплачивает стоимость доставки?

Стоимость доставки принадлежит Заказчику.

- Какие типы тканей доступны?

Доступны ткани типа «джерси-дождь»-пинто и ткани по запросу.

- Могу ли я заказать спортивные костюмы?

Да, вы можете заказать понравившийся или желаемый дизайн спортивного костюма из готовых моделей.

- Какие виды печати доступны?

Доступные типы печати на цифровых DTF-басках для переноса.

Исследуйте категории

Футбольные майки

Futbol formaları kategorimizde, kaliteli forma tasarımları ve hızlı forma imalatıyla öne çıkıyoruz.... 

спортивные костюмы

«Мода на спортивные костюмы, сочетающая в себе комфорт и элегантность! Выбор тех,... 

фуфайка

Точка, где комфорт и стиль встречаются Formamarketim.com В настоящее время стили одежды...